Українці отримають додаткові виплати: хто і скільки

Виплати для внутрішньо переміщених осіб відновлюються.

Норвезька рада у справах біженців (NRC), що надавала грошову допомогу постраждалим через російську агресію, призупинила прийом заявок на виплати українцям ще наприкінці травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опубліковано ціну на газ у серпні для населення

Міжнародна організація відновлює виплати від 16 серпня. Відповідний Меморандум про взаєморозуміння з Мінсоцполітики був підписаний у вівторок.

Грошову допомогу зможуть отримати близько 20 тис. українців з числа найбільш вразливих груп, а саме: внутрішньо переміщені особи на території України; особи, які проживають на тимчасово окупованих та деокупованих територіях; особи, які проживають у населених пунктах, які знаходяться у зоні активних бойових дій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від 50 тисяч гривень: для українців озвучили важливе попередження (ФОТО)

Щомісячну виплату планують надавати в розмірі 2200 грн протягом трьох місяців. Виплату буде здійснено одноразовим платежем у розмірі 6600 грн.

У NRC відзначають, що вже надали допомогу 30 тис. постраждалим від війни українцям. Організація планує й надалі підтримувати найвразливіші родини в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Червоний Хрест обіцяє виплати українцям: хто та скільки отримає

За словами міністерки соцполітики Оксани Жолнович, відомство разом з партнерами опрацьовує додаткові шляхи надання допомоги окремим вразливим категоріям громадян, які потребують цільової підтримки, зокрема: людям з інвалідністю; літнім людям, що потребують догляду; дітям-сиротам тощо.

Організація й Мінсоцполітики домовились вивчити можливості розширення напрямів спільних гуманітарних програм.

Для отримання виплати необхідно зареєструватися на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій на платформі “єДопомога“.

Нагадаємо, що у НБУ розповіли, яким буде курс долара після війни.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

1 Коментар

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*