Українці придбали у вересні рекордну кількість нових електрокарів

Найпопулярнішим електрокаром серед нових авто став Nissan Leaf. У вересні українську реєстрацію отримали 28 нових авто цієї марки.

У вересні 2021 року встановлено рекорд за кількістю нових електромобілів, які були зареєстровані протягом місяця. Свої перші реєстраційні номери в Україні отримали 145 нових і 748 вживаних автомобілів на акумуляторних джерелах живлення. Про це повідомляє Укравтопром.

Зазначається, що в порівнянні з минулорічним показником, вересневий попит на нові електромобілі зріс в два з половиною рази, а на машини з пробігом – на 18%.

Найпопулярнішим електрокаром серед нових авто став Nissan Leaf. У вересні українську реєстрацію отримали 28 нових авто цієї марки. На другому місці – Hyundai Ioniq (12 реєстрацій). Третім за популярністю став електричний Nissan Sylphy (11 реєстрацій).

Усього за дев’ять місяців з початку року першу реєстрацію в Україні пройшли майже 6,1 тис. автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 7% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Нагадаємо, що Lamborghini відтворила перший екземпляр Countachь (ФОТО, ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*