В одних нема світла 20 годин, в інших – 2: чому електроенергію відключають нерівномірно

Після крайньої масштабної ракетної атаки по інфраструктурі України, в областях впродовж тижня регулярно відключають електроенергію. Люди сидять без світла по 10-12 год підряд. Проте не всі.

Нерідко в одному і тому ж населеному пункті частина споживачів залишається без електропостачання на 12 годин, частина на 2-3 години, а в частини українців електроенергію взагалі не відключають. І багатьох цікавить, чому ж так відбувається, чому українцям нерівномірно вимикають світло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У закарпатському селі ввели двомісячний карантин: які причини

Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук у ефірі телемарафону пояснив, що електроенергію відключають нерівномірно, бо наразі немаєможливості передати необхідний обсяг електрики через певний вузол.

Він наголосив, що відключення світла трапляються через аварії, адже зараз мережа перевантажена. Крім того, за його словами, українці почали більше споживати електроенергії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки годин не буде світла: графік відключень на день

“По-перше, у нас є мережеві обмеження. Тобто руйнація мережі через обстріли”, – пояснив виконавчий директор ДТЕК. Дмитро Сахарук.
“Чому світла в одних клієнтів може бути більше, а в інших менше? Бо немає можливості передати необхідний обсяг електрики через певний вузол. Тому 100-відсоткової рівномірності ми зараз забезпечити не можемо”, – розповів  Дмитро Сахарук в ефірі телемарафону.

Зауважимо, що в соцмережах українці зазначають, що розуміють всю складність ситуації і вони не проти відключення світла, але за графіком. Адже раніше людей запевняли, що світло відключатимуть кілька разів на добу, але максимум по 4 години. Наразі ж електропостачання відключають на 12 год, а в деяких населених пунктах навіть на 14-16 год.

Нагадаємо, що тривалість відключень світла у грудні може зрости до 2-3 діб: прогнози експерта.

2 Коментарів

  1. В мене нема по 20 годин. Температура в домі +13. А в інших в Сваляві взагалі не відключають – чому?????
    Я ЗА економію, але відключайте і посправедливості!!!! Чи можна спати при температурі +13? Я вже не говорю про холодильник, марна річ в такій ситуації.
    Відключайте по справедливості в Сваляві зіба що грубити знають в органах.

  2. В мене нема по 20 годин. Температура в домі +13. А в інших в Сваляві взагалі не відключають – чому?????
    Я ЗА економію, але відключайте і посправедливості!!!! Чи можна спати при температурі +13? Я вже не говорю про холодильник, марна річ в такій ситуації.
    Відключайте по справедливості в Сваляві хіба що грубити знають в органах.

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*