В “Укренерго” попередили, що можуть знову почати вимикати світло: коли і чому

Українців просять увечері неділі економити електроенергію.

Віялових відключень світла сьогодні, 30 жовтня, в Україні не було завдяки тому, що громадяни останніми днями економлять електроенергію. Про це інформує “Укренерго”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відключення світла тепер діляться на два типи: де дивитися новий графік

“Необхідності в обмеженні споживачів не виникло через те, що сьогодні вранці українці спожили на 2,6% менше електроенергії, ніж вчора, а верхня точка ранкового піку була пізніше, що також уповільнило зростання споживання”, – повідомила пресслужба “Укренерго”.

Крім того, українці заощадливо поставилися до споживання електроенергії 29 жовтня. Зокрема, жителі Києва зменшили споживання на 6,2%, в Київській області – на 3,3%, Черкаській – на 17,8%, Харківській – на 7,0%, Чернігівській – на 5,9%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із 1 по 5 листопада: Нафтогаз звернувся до споживачів із важливим повідомленням

Проте в “Укренерго” попередили, що попереду вечір неділі, під час якого є ризик виникнення необхідності застосування обмежень. Людям подякували за допомогу і економію, а також закликали і надалі заощаджувати електроенергію.

“Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів і за можливості перенесіть користування пральними машинами, бойлерами та обігрівачами на ніч, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що закарпатка стала головною героїнею популярного українського телешоу (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*