Відбулася Ужгородська регата-2021: як це було (ФОТО, ВІДЕО)

“Ужгородська регата-2021” відбулася 25 липня. В ній взяли участь 26 команд.

Про це Суспільному повідомив співорганізатор змагання Федір Шандор. За його словами, на регаті визначили переможців у чотирьох номінаціях.

Стартували учасники регати від Підзамкового мосту. Минули пішохідний міст, а фінішували біля мосту Масарика.

У команді “Заголовок” четверо людей. Учасниця “Ужгородської регати” Ірина Бреза розповіла: “Вже берем участь десь всьоме, якщо не ввосьме. Наша команда вже змучилася рахувати. Цього року навіть якось краще (пливти Ужем), бо минулого року ми просто повзли по річці й падали. Але цього року навіть десь 70% пливли, а 30% йшли”.

Під час “Ужгородської регати” не забороняється штовхати свій човен або йти поруч із ним. За словами співорганізатора заходу, Федора Шандора, у цьогорічному змаганні взяли участь понад сотня людей.

“Зареєструвалися 26 команд. Не всі змогли фізично допливти, бо були проколи, десь судно не змогло пройти через бар’єр, які є на Ужі. До фіналу дійшли 22. Номінації: найбільша кількість людей – “Ноїв ковчег”, номінація “Веселий роджер” — найприкольніше, веселе судно, “Летючий Голандець” — найшвидше судно, “Чорна каракатиця” — найшвидше серед саморобних”, — розповів Федір Шандор.

У номінації “Ноїв ковчег” перемогла команда “AC/DC”. У складі було 37 людей, розповів адмірал судна Вадим. За його словами, команду назвали на честь рок-гурту.

“Колись давно я сидів на набережній і бачив, як проходили такі змагання, і я так хотів взяти участь. Коли передзвонив організаторам — Ростиславу Буланову, моєму другу – він каже: “Уже закриття прийому заявок, і ми тебе не пустимо в заліку”. А потім він дзвонить десь через 5 хвилин і каже: “Слухай, тебе допускають, але не в заліку. Яка назва команди?”. Кажу: “Та AC/DC” І так воно “приклеїлося”, що ми вже третій рік виступаємо, — сказав адмірал судна Вадим.

У номінації “Веселий Роджер” переміг човен “Алоха”. Учасниця команди Наталія Цодікова каже: до складу ввійшли волонтери та бійці 128-ї бригади.

“Ми корабель від “Руху підтримки закарпатських військових”. Ми завжди брали участь в регаті, але ми зустрічали всі кораблі, а в цьому році ми вирішили пливти. Це круто, це дуже неймовірні емоції, але це й важко”, — розповіла Наталія Цодікова.

Найоригінальнішим судном в регаті-2021 обрали “Ужгород розквітає”. На основі з пінопласту розташували борщівник, реп’яхи, амброзію, а також заповнений смітник. Денис Лагодін розповів: “Ми дивимося на актуальність, яка зараз є в соцмережах, і з приводу чого обурені ужгородці. Це сміття і непокошені, в тому числі й борщівники”.

“Ми 12-й рік беремо участь у регаті, отримуємо задоволення. І більш-менш актуалізуємо ті чи інші моменти. Переносимо, щоб всі ужгородці бачили, як воно відбувається. Насправді це просто легенька анімація з приємним проведенням часу”, — сказав учасник “Ужгородської регати” Володимир Білонка.

За словами Федора Шандора, “Ужгородська регата” відбулася вдванадцяте.

Нагадуємо, найбільший живий замкнений ланцюг: в Ужгороді 2 437 людей встановили рекорд України (ФОТО, ВІДЕО)

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*