Відбулися зміни: як відтепер потрібно передавати показники лічильника за газ

У зв’язку зі змінами, які відбулись протягом останніх двох місяців на “газовому ринку”, споживачам Нафтогазу розповіли, як відтепер потрібно передавати показники лічильника за газ.

Інформацію оприлюднено пресслужбою газопостачальної компанії на сайті Нафтогазу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці платитимуть за газ за “нафтогазівським” тарифом: названа ціна

Передати показник лічильника потрібно у період із 1 по 5 число кожного місяця. Це необхідно робити саме в цей часовий проміжок, щоб отримувати коректні нарахування в платіжках. Таку інформацію наголошують для нових клієнтів Нафтогазу, які раніше отримували газ від “ТВІЙ ГАЗЗБУТ” та ТОВ “Одесагаз-Постачання”.

“Акцентуємо вашу увагу, що облік газу – зобов’язання та відповідальність оператора ГРМ (облгазів). Працівники саме цих компаній періодично приходять до вас знімати дані лічильника, перевіряти стан газового обладнання тощо. Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» здійснює постачання природного газу побутовим споживачам та не збирає показання лічильників”, – зазначає пресслужба, звертаючись до споживачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, яка ціна на газ у липні 2022 року в різних постачальників

Як можна передати показник лічильника:

  • через сайт або в чатботі відповідного облгазу,
  • телефоном через контакт-центр облгазу,
  • у платіжці за розподіл газу, вказавши перші п’ять цифр на чорному фоні та дві на червоному,
  • через короткий номер 7104 (надіславши SMS). Повідомлення має мати наступний формат: спочатку зазначити номер особового рахунку (складається з 10 цифр), а потім через пробіл показання лічильника (до 5 цифр). Якщо повідомлення заповнене без помилок, то незабаром після його відправки прийде відповідь.

Нагадаємо, що українцям дадуть знижку на газ: що для цього необхідно зробити.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*