Відомо, хто претендує на крісло голови Закарпатської обласної ради

За інформацією джерел наближених до процесу формування коаліції у Закарпатській облраді, питання більшості остаточно не вирішене. Але є певні зрушення.

Фракції “Слуга Народу” та “Рідне Закарпаття” попередньо домовились з “Європейською солідарністю” про підтримку кандидатури екс-губернатора Закарпаття Олексія Петрова на пост голови облради. Разом у них 29 голосів із 33 потрідних (всього 64 депутати). За це вони “ЄС” отримає крісло заступника голови. Наразі, цій політгрупі не вистачає 4-5 обранців для більшості, – інформували в мережі.

Інші політсили так само продовжують домовлятись по формуванню більшості, а це – “Батьківщина”, “Команда Андрія Балоги” і “За Майбутнє”. Є інформація, що до цієї групи можуть долучитись ОПЗЖ, з якими активно ведуться переговори.

”ОПЗЖ, до речі, має амбіції увійти до більшості, але не з партією влади, і готові підтримати Олександра Ледиду чи Олександра Кеменяша на голову облради. Тут начебто назбирали 27 голосів із 33 потрібних, сподіваючись на “КМКС”, які ведуть переговори з обома групами впливу”, – йдеться в повідомленні.

До речі, перше засідання Закарпатської облради відбудеться у понеділок, 7 грудня. Тому залишився один тиждень аби вирішити, хто керуватиме Закарпаттям найближчі 5 років.

Нагадаємо, що відомо, хто відмовився від мандату в обласній раді Закарпаття.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*