Військові 128 бригади розповіли про будні на “нульовій” позиції (ФОТО)

До ворога рукою подати, якихось 500 метрів і їх “п’яні розваги” на виду у наших військових, а точніше на слуху.

Про будні на нульовій позиції одного з підрозділів 128 гірсько-штурмової бригади у соцмережі Фейсбук розповів Ярослав Галас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатець показав, що коїться на передовій (ФОТО, ВІДЕО)

Обстріли з арти, танків, мінометів, а іноді і з авіації щодня. Час від часу спалахують перестрілки з кулеметів і автоматів. Частина укріплень випалена ворожим вогнем.

“Від крайньої нашої точки (на третьому фото позаду мене) до російських позицій усього п’ятсот метрів. Іноді росіяни напиваються, підбігають ближче й кричать: «Хахол, вихаді! Вихаді давай!» Ландшафт там різко йде вниз, тому п’яну солдатню не видно, але голоси чути добре. Наші хлопці пустять туди чергу з кулемета, то орки попадають на землю, а потім, пригинаючись, тікають в укриття. Це в них такі п’яні розваги”, – розповідає керівник пресслужби 128-ї бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кротяча нора: Воїн із Закарпаття показав свої окопи, які вирив на передовій (ВІДЕО)

Трохи далі, десь за кілометр, стоять підбиті нашою «Стугною» військова бортова машина і броньований позашляховик, додає Ярослав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Щоб вони обісрані пішком тікали з землі нашої”: Звернення воїна із Закарпаття стало сенсацією у мережі (ФОТО)

У підрозділі служать штурмовики з різних регіонів, «айбо кить увидиш, же ткось написав церузов на бліндажови «У вуйка Василя», туйка бизівно закарпатці!».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 128-ма Закарпатська бригада ліквідувала чергового російського офіцера (ФОТО 18+)

Вуйко Василь  – земляк з Іршавщини!

Нагадаємо, що військовий Закарпатської 128-ої бригади за день знищив шість броньованих одиниць російської техніки.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*