Військовий стан: які автомобілі поліція зупиняє найчастіше

В умовах воєнного стану українські поліцейські частіше, ніж зазвичай, зупиняють водіїв для перевірки. Але є певні машини, які поліцейські зупиняють найчастіше.

Зокрема, підвищену увагу правоохоронців привертають автомобілі з тонованим склом та з тюнінгом. Насторожено ставляться поліцейські до автомобілів із встановленими кустарним способом силовими бамперами, багажниками та лебідками, зі світловими приладами, що порушують законодавство. Про це інформує TODAY.UA.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті подружжя госпіталізували до лікарні: що трапилось

Крім того, не можуть правоохоронці не зупинити автомобіль із явними ознаками несправностей. Це є однією з обов’язкових причин зупинення автомобіля згідно з чинним українським законодавством.

Якщо автомобіль брудний, то є велика ймовірність, що його зупинять правоохоронці. Вони можуть подумати, що водій у такий спосіб намагається замаскувати кримінальну машину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо додаткові категорії чоловіків, які до кінця війни не виїдуть за кордон (ДОКУМЕНТ)

Обов’язково поліцейські зупинять автомобіль, водій якого раптом починає нервувати, змінює напрямок руху, різко повертає убік. Вони подумають, що водієві є що приховувати і він не хоче зустрічатися з правоохоронцями. Агресивне керування або занадто повільний стиль руху теж привернуть увагу поліцейських.

Відзначимо, що при зупинці автомобіля поліцейський має назвати прізвище, посаду та звання, пред’явити посвідчення, якщо того вимагає водій, та назвати причину зупинки.

Нагадаємо, що чоловіки можуть законно відмовитися від мобілізації: відомо, що для цього потрібно.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*