Захищаючи Україну загинув ще один молодий закарпатець (ФОТО)

Трагічна звістка знову прийшла на Закарпаття.

На війні загинув ще один житель с.Кушниця, що на Іршавщині, Костраба Василь. Про це повідомила Керецьківська територіальна громада:

Чорний тиждень настав для жителів Керецьківської громади, а найбільше кушничан. До Бога відлетів ще один наш Ангел-Захисник – Костраба Василь. Герой мужньо віддав життя за МИР у нашій державі, за спокійне життя наших дітей під сонячним мирним небом. Схиляємо низько голови перед батьками, дружиною та синочком покійного, щиро співчуваємо та розділяємо страшний біль утрати дорогого сина, коханого чоловіка та незамінимого батька. Нехай буде Царсто Небесне покійному, – йдеться в повідомленні.

Ховатимуть Героя завтра, 19 травня, у рідному селі. Про це повідомили у мережі:

поховання нашого героя Костраба Василя відбудеться завтра 19.05.22 року. Колона з тілом буде Їхати від Іршави до дому покійного, а саме у вул.Лужок, зустрічати герою будемо приблизно о 10.30 місцевого часу, далі о 11.00 м.ч. вдома відбудеться Панахида і тіло повезуть до Святотроїцького храму (стара церква) і приблизно о 12.00 місцевого почнеться відспівування Героя. Віддаймо достойну честь людині яка поклала за нас життя, приходьте всі хто може, – написав Yura Matelega.

Відзначимо, що лише вчора у Кушниці поховали загиблого Мателегу Валерія. Він помер 12 травня у кривавому бою з рашистами.

Вчора також провели в останню дорогу ще одного бійця Хустського тербату – Цьоку Юрія з Крайникова (Хустщина).

Цього ж дня перестало битися серце ще двох захисників з Іршавщини – Матіко Андрія з Осою та Шаленика Дмитра із Климовиці.

Вічна пам’ять та вічна слава Героям…

Нагадаємо, що загиблого на війні 33-річного закарпатця не можуть поховати: всі подробиці (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*