Закарпатські заробітчани домагалися до угорських дівчат (ВІДЕО)

Мер угорського села Керепеш Ласло Дюріца вирішив навести порядок із заробітчанами із Закарпаття після події із домаганням двох дівчат на минулому тижні.

Для цього він приїхав до гуртожитку, де проживають заробітчани. Про це інформує місцеве видання napi.hu.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зробив важливу заяву про війну

Мер отримав повідомлення, що місцеві молоді дівчата піддаються переслідуванням з боку мешканців одного із робочих гуртожитків у Керепеш, регіон Пешт.

За словами мера, з робочого гуртожитку на вулиці Вебера Еде надійшло два повідомлення про те, що ввечері в суботу 22 квітня та середу 19 квітня, заробітчани із Закарпаття домагалися 16-річну дівчину та 22-річну жінку. Він не терпітиме таких випадків — повідомив Ласло Дюріча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українцям можуть скасувати пенсійні виплати: хто під загрозою

 “За молодими дівчатами стежили, цькували, вони змушені були втікати з плачем. Після того, як я поспілкувався з батьками постраждалих, ми відвідали проблемні родини. Поки я очолюю Керепес, я не терпітиму знущання над молодими дівчатами, і ми будемо боротися з іншими злочинами, наскільки зможемо!” — прокоментував ситуацію мер Керепес.

Ласло Дюріча також додав до публікації відео: на записі видно, як мер у супроводі муніципальних констеблів, офіцерів та поліції прийшов до робочого гуртожитку для розмови із заробітчанами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На війні загинув відомий закарпатець (ФОТО, ВІДЕО)

Нагадаємо, що ясновидець передбачив точний рік, коли в Україні закінчиться війна.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*