Запасайтесь водою та свічками: для закарпатців оголосили важливе попередження

На Закарпатті відсьогодні, 25 жовтня, почали відключати електроенергію.

Для закарпатців оголосили важливе попередження з приводу того, де не буде світла. Про це повідомило “Закарпаттяобленерго”. Відключення зумовлені дефіцитом електроенергії в ОЕС України через пошкодження внаслідок російської агресії об’єктів енергетичної інфраструктури країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Повістку слід чекати всім військовозобов’язаним чоловікам”: військком про мобілізацію найближчого часу

“У зв’язку з неможливістю збалансувати енергосистему та недостатньою економію за результатами впроваджених обмежень диспетчерами РДЦ НЕК «Укренерго» дано вказівку щодо застосування Графіків аварійних відключень, в тому числі для населення на всій території Закарпатської області”, — йдеться на сайті.

На сторінці “Закарпаттяобленерго” у Facebook пояснюють про введення Графіків, тож повідомити наперед де не буде світла, відключення виконується згідно з командою диспетчера НЕК «Укренерго» і реалізовується протягом 15 хвилин. Відновлення електропостачання відбувається теж тільки згідно з командою диспетчера НЕК «Укренерго». 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсіонери можуть самостійно збільшити розмір своєї пенсії на 54%

Саме тому передбачити точний час, кількість населених пунктів, де буде відсутнє електропостачання, і повідомити про це населення заздалегідь неможливо.

На відміну від планових, де є інформація про дату та час дії обмежень, графіки аварійних відключень містять відомості про потужність кожної з ліній електропередач і призначені для диспетчерів. Тому оприлюднювати їх сьогодні не мають права з міркувань безпеки.

Нагадаємо, що закарпатець облив бензином та заживо підпалив свою співмешканку (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

1 Коментар

  1. Вся Україна надає потенційні графіки відключень. Чому це немає графіків відключень електроенергії по Закарпатській обл.? Це питання до ВР? Якщо так то запитаємо, чому в Закарпатті по особливому ..?

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*