Зеленський попередив про проблеми із продуктами

Україні вистачить продовольства, але відсутність експорту з країни вдарить по багатьох народах.

Падіння експорту сільгосппродукції з України через війну з Росією вдарить по багатьох регіонах світу, заявив президент Володимир Зеленський у відеозверненні на Дельфійському форумі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав закон про конфіскацію майна: подробиці

“Справжня міграційна криза, справжні проблеми попереду”, – сказав він. “Україна – один із найважливіших експортерів продовольства. Пшениця, олія, кукурудза. Це основа стабільності та внутрішньої безпеки багатьох держав у різних регіонах світу”, – сказав він.

За словами Зеленського, “зараз, коли світові ринки ще не відійшли від потрясінь пандемії, від цінових шоків на продовольство, ніхто не застрахований. І не можна застрахуватися, якщо їжі не вистачатиме просто фізично”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина зробила важливу заяву щодо безпольотної зони над Україною

“Російські війська мінують поля в Україні, підривають аграрну техніку. Знищують запаси палива, які просто необхідні для посівної”, – сказав він, зазначивши, що “вони заблокували наші морські порти”.

Зеленський зазначив, що Україні вистачить продовольства, але відсутність експорту з країни вдарить по багатьох народах – в ісламському світі, у Латинській Америці, в інших частинах планети, куди загарбники мріють зайти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні скасували ЗНО та ДПА у 2022 році – офіційно

“Ми всі разом маємо не допустити дефіциту їжі. Санкційні обмеження для Росії спрямовані лише на одне – щоб Росія почала шукати мир”, – підсумував глава держави.

Нагадаємо, що після заяви Путіна підскочила ціна на газ.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*