“Згоріли живцем”: На Закарпатті сталася трагічна подія (ФОТО 18+)

В одному з урочищ на Закарпатті сталась пожежа з трагічним фіналом.

Щороку у регіоні у весняний період люди масово палять траву, листя й інші відходи, прибираючи у садах. Такі дії негативно впливають на довколишнє середовище та є згубними для здоров’я самих людей, адже у димі від спалювання сухостою чимало отруйних випарів. Про це інформує ГК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатець підпалив свою сусідку (ФОТО)

Як відзначають селяни, майже щоразу вони потерпають від отруйного диму, який доноситься до будинків зі сміттєзвалища. Проблему ніяк не врегулюють на рівні місцевої влади.

Від щорічних весняних пожеж страждають зелені масиви, горять величезні гектари насаджень, багато з яких дуже рідкісні. Та не тільки рослинність руйнують пожежі, які вчиняють горе-підпалювпчі, а й гинуть тварини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Над Кремлем замайорів український прапор (ФОТО)

Сумним фіналом таких пожеж є загибель птахів, зокрема фазанів, диких зайців, їжаків та лисиць. А не рідко у масштабних пожежах гинуть малята благородних козуль.

Відзначмо, раніше цих звірів було чимало в тамтешніх лісах. Та дедалі, із кожним роком, чисельність сарн усе менша. Проблема пов’язана як з браконьєрством, так і числом неконтрольованих пожеж на лісових територіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Довжанській громаді творитимуть політику разом із молоддю (ФОТО)

Сумно дивитись, як люди нищать природу своїми діями, хоч екологи й працівники ДСНС закликають щороку не вчиняти пожеж та не спалювати сухої трави.

Інформують про це громадян у мережі Фейсбук та розміщують флаєри-попередження із актуальним застереженням у всіх доступних місцях, та на жаль, прикрих наслідків не уникнути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чорний день для Закарпаття: страшна звістка сколихнула всю Україну (ФОТО)

І, здається, проблема зі спалюванням сухостою, а в результаті, зі зростанням пожеж в регіоні триватиме вічно. Адже навіть закон в багатьох випадках є безсилим проти людської байдужості.

Як не бути твариною у своїх діях?

А ось, як би люди інакше поставились до довкілля й навчились його берегти? Мабуть, і природа б віддячила, адже все у цьому життя має баланс й розумну межу. Риторичне питання, але варто замислитись кожному.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УВАГА! На Закарпатті загроза ракетного удару

Вразила розповідь закарпатця, який цьогоріч дивом сам залишився живим, намагаючись загасити пожежу в одному із закарпатських урочищ. Пожежа сталась на Перечинщині в одному із сіл Тур’я-Реметівської ОТГ.

Масштабним вогнем, за словами Івана, було охоплено чималу площу, яку облюбовували щороку птахи фазани. Дуже прикро, але пожежу, яка уже встигла була зруйнувати велику частину урочища, не вдалось ліквідувати одразу. Багато птахів згоріли живцем, пожежею знищено також яйця із майбутніми фазанами.

“Коли я прийшов до урочища, то не міг ані слова сказати. На очах були сльози, довкола все було чорним, те що згоріло. Вже невеликий вогонь погасив самотужки. Та де там… Вогонь уже догорав. А на місці було купа згорілих яєць фазанів, деяким птахам не пощастило також врятуватись”, — розповідає із болем Іван.

Нагадаємо, що на війні загинули ще два Герої із Закарпаття (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*