Червоний Хрест надає допомогу українцям: як отримати

Тисячі українців були змушені покинути свої домівки та вирушати до більш безпечних регіонів України. Багатьох прихистили небайдужі.

Так, Червоний Хрест виплачує фінансову допомогу тим українцям, які дали безкоштовний прихисток переселенцям. При цьому статус ВПО має бути підтверджено довідкою. Лише тоді людина, яка прихистила таку особу, зможу отримати виплату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Батальйон Монако”: як українські депутати, судді та бізнесмени розважаються на Лазуровому узбережжі під час війни

Розмір компенсації становить 14,77 гривні за одну особу на добу та 450 гривень за одну особу на місяць.

Як отримати допомогу:

  • Зареєструйте своє житло на сайті “Прихисток”;
  • Того ж дня, але не пізніше наступного після реєстрації, подайте заяву до органів місцевого самоврядування. В ній слід вказати ім’я та по батькові кожної з розміщених осіб та додати копії документів, що посвідчують їхні особи;
  • Якщо кількість ВПО, яким ви надаєте прихисток, змінюється або люди виїжджають – потрібно подати заяву з актуальними відомостями в цей же день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці отримають додаткові виплати: хто і скільки

Так, протягом 5 днів органи місцевої влади можуть перевіряти кількість переселенців та їхні дані, а також чи безплатно вони проживають.

Якщо всі дані підтвердяться, то фінансову допомогу Червоний Хрест вам перерахує переказом на банківський рахунок через платіжну систему PrivatMoney.

Нагадаємо, що від 50 тисяч гривень: для українців озвучили важливе попередження (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*