До уваги закарпатців: Верховна Рада затвердила важливий Закон

Верховна Рада ухвалила закон, яким затвердила указ президента Володимира Зеленського “Про загальну мобілізацію”.

Черговість та обсяги призову військовозобов’язаних, резервістів та транспортних засобів визначатиме Генштаб Збройних сил України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В’язнів з українських тюрем звільняють для участі у війні

Документ набере чинності з дня його опублікування.

Мобілізацію проведуть у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях ту у місті Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В СБУ зробили важливу заяву

Мобілізація запланована на 90 діб в обсягах, визначених мобілізаційними планами.

Черговість та обсяги призову військовозобов’язаних, резервістів та транспортних засобів визначатиме Генштаб Збройних сил України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав історичний документ (ФОТО)

Парламент зібрався оперативно і ухвалив низку законів, повідомив представник президента у Конституційному суді, народний депутат Федір Веніславський, пише “Суспільне”.

“Три години назад розійшлися усі народні депутати, але проголосували і затвердили ті закони, які ініційовані президентом з приводу мобілізації. З приводу колабораціоністів. Проголосували закон про націоналізацію майна російських резидентів на території України”, – сказав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ затримала на Закарпатті чоловіка: що він накоїв (ФОТО)

Також депутати проголосували за посилення кримінальної відповідальності за мародерство, заборону поширення інформації, яка прославляє країну агресора.

“Прийняли ті закони, які сьогодні є точно необхідними, щоб ми на всіх фронтах продовжували бити ворога з усіх можливих видів зброї й всіма можливими способами”, – сказав Веніславський.

Сьогодні Верховна Рада ухвалила 14 законів та одну постанову.

Нагадаємо, що окупанти зливають пальне, щоб не їхати на вірну смерть (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*