Воїни 128-ї закарпатської бригади розповіли, до якого варварства вдається російська армія (ФОТО)

Росармія залишає після себе жахливі руйнування – окупанти знищують підприємства водоканалу й теплоенерго, приватні будинки, дитсадки, лікарні…

Про це повідомляється на сторінці 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російські окупанти вбили маленьку дівчинку (ФОТО 18+)

За свідченням воїнів бригади, по всій території, де змогла просунутися росармія, залишаються жахливі руйнування. Ворог навмисно знищує цивільну інфраструктуру, яка не становить для нього інтересу й не несе ніякої загрози, – обстрілює підприємства водоканалу й теплоенерго, руйнує вишки мобільного зв’язку, прямою наводкою розстрілює з артилерії й танків приватні будинки в селах, багатоповерхівки в містах, лікарні, дитсадки та інші соціальні об’єкти.

Крім того, авіація і реактивні системи залпового вогню завдають ракетних ударів по житлових кварталах та адміністративних будівлях тих великих і малих міст, які відкинули ворога назад. Окупанти, зрозумівши, що запланований “бліцкриг” в Україні зазнав краху й відчувши на собі не обіцяні роспропагандою “радостниє об’ятія”, а запеклий опір цивільного населення, не криючись здійснюють воєнні злочини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явилась інформація, що окупанти знищили гордість української авіації (ФОТО)

Воїни 128-ї бригади розповіли, до якого варварства вдається російська армія
Воїни 128-ї бригади розповіли, до якого варварства вдається російська армія

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти зливають пальне, щоб не їхати на вірну смерть (ФОТО)

“Вони демонстративно плюють на Женевську конвенцію про захист цивільного населення під час війни. Тепер зрозуміло, чому Росія, яка підписала Женевську конвенцію ще в 1949 році, в 2019 році вийшла з неї. Путін знав про майбутню повноцінну війну проти України й таким чином намагається уникнути відповідальності перед ООН за воєнні злочини. Але антилюдські дії росармії в Україні обов’язково стануть предметом розгляду міжнародних судів і трибуналів”, – йдеться у повідомленні 128-ї бригади.

Нагадаємо, що “Це крик душі”: закарпатка з Києва звернулася до земляків.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*