Дуда не йде на карантин після зустрічі з інфікованою COVID-19 головою Сейму Литви

Президент Польщі Анджей Дуда не піде на карантин у зв’язку із зустріччю у вівторок у Вільнюсі з головою Сейму Литви Вікторією Чміліте-Нільсен, у якої в четвер підтверджено інфікування коронавірусною інфекцією.

Як пояснив речник президента Польщі Блажей Спихальський, нема потреби у перебуванні Дуди на карантині, оскільки він нещодавно перехворів на COVID-19, інформує Polsat News.

“Пан президент нещодавно одужав, відтак його статус в цьому аспекті є іншим, ці положення (Державної санітарної інспекції – ред.) президента не стосуються”, – заявив Спихальський.

Водночас він додав, що інші особи, які були разом з президентом у Литві і які раніше не хворіли на коронавірусну інфекцію, відбудуть обов’язковий карантин. Він зазначив, що це стосується, зокрема, голови політичного кабінету президента Кшиштофа Щерського та голови Бюро національної безпеки РП Павела Солоха.

З огляду на інфікування Чміліте-Нільсен міністр охорони здоров’я Литви Ауреліус Верига запропонував призупинити роботу парламенту країни на два тижні, аби законодавчий орган не став джерелом інфікування багатьох людей.

Дуда безсимптомно перехворів на коронавірус наприкінці жовтня. У той же період інфікування COVID-19 було діагностовано і в речника президента Спихальського.

Нагадаємо, Угорщина та Польща заблокували бюджетний пакет ЄС.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*