Гель-лаки для нігтів Kodi

Буквальна кожна дівчина вибирає для себе майстра з манікюру або салону краси за такими вимогами:

  • можливість втілити у життя будь-яку ідею;
  • можливість приємно провести час за розмовою;
  • високі професійні параметри.

Але головною характеристикою є якість матеріалів, їхній зовнішній вигляд на готовому манікюрі, а також довговічність. Щоб відповідати цим параметрам, потрібні гель лаки високої якості від відомих брендів. Наприклад, kodi-professional

Зауважимо, що гель-лак для нігтів може бути як доглядаючим, так і декоративним. Все залежить від роботи, яку хочеться втілити у життя. У будь-якому випадку майстри, а також їхні клієнти можуть розраховувати на численні кольори та відтінки особливо яскравих образів у будь-який сезон.

Крім цього, варто сказати і про особливості вибору. Насамперед слід звертати увагу на склад. Бюджетніші гель-лаки містять у собі небажані компоненти. Пам’ятайте про те, що не варто жертвувати здоров’ям заради краси. А ми у цьому допоможемо. Декоративна косметика професійного рівня вже в наявності в нашому інтернет-магазині. 

Топ 10 переваг, щоб купити гель лак

Варто сказати, що гель-лак набув своєї популярності не так вже й давно. Як тільки він з’явився, його ціна була високою. Тепер він набагато доступніший і купити гель лак може будь-хто.

Практика показує, що більшість фахівців у б’юті-сфері відмовилися від звичайних лаків, залишивши їх далеко в минулому. Обумовлено це унікальними особливостями та властивостями.

Переваг матеріалу перед аналогами достатньо, але розглянемо, мабуть, найголовніші:

  • Тримається матеріал до чотирьох тижнів. Це означає, що ваш манікюр порадує набагато довше. Головний секрет полягає в унікальній щільній структурі, що утворюється при затвердінні. Використання додаткових розхідників: база, топ, закріплює результат справді надовго без нюансів.
  • Якщо порівнювати із звичайним лаком, то останній стирається на кінчиках нігтів вже на 3 чи 4 день. Гель-лак не втрачає свій блиск протягом усього періоду.
  • Зміцнює нігтьову пластину, оскільки захищає її від механічної дії. Ваші звичні справи та турботи більше не зашкодять манікюру.
  • Склад не має на увазі вміст шкідливих речовин. Наприклад, в аналогах є формальдегід, який негативно впливає на ніготь, та й шкіру в цілому.
  • Купити гель лак – означає отримати можливість експериментувати: об’ємні дизайни, робота зі стразами, бульонками, ефектами. В інтернеті достатньо прикладів, які неможливо повторити, використовуючи звичайний лак.
  • Жодного різкого запаху – свіжість у кожному вашому русі. Зауважте, що яскравий неприємний запах ще раз підтверджує наявність небажаних елементів у складі.

Використовуючи гель лаки для нігтів, вам точно не доведеться чекати, поки він висохне, отже, ви нічого не забрудните випадково. Для кращого ефекту використовуються спеціальні лампи, за рахунок яких полімери тверднуть. Займає це кілька секунд, а результат тримається тижнями.

Як тільки гель-лак з’явився, він передбачав довгу обробку нігтя та нанесення у три шари. Сучасні рішення є і базою, і кольором, і топом. Таким чином, наносити їх потрібно менше і купувати додаткові розхідники не доводиться.

Гель-лак жодним чином не пошкоджує нігтьову пластину. На це може вплинути лише необережне поводження з інструментом. Важливо вибирати кваліфікованого майстра та бути обережними.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*