Хустяни скаржаться в соцмережах на стан центральної вулиці (ФОТО)

Користувач Марина Квик звернула увагу на неприглядний стан вулиці Борканюка в Хусті:

Вулиця Борканюка одна з центральних у місті Хуст. Гарна та зелена!По цій вулиці проходять екскурсії дітей до пожежної частини, до стадіону. А віднедавна і до розважального комплексу “Хьюстон”. Все просто чудово!Особливо після зливи, бо мешканці мають свій “Едем” та свою “Чорну гору”! Чому вулиця лишається поділеною на елітну та “як би тут пройти”???Хто вирішить це питання та коли?

Нагадуємо, 16-річну дівчину забрала “швидка”: подробиці моторошної автотрощі на Іршавщині (ФОТО)

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*