Контрактник із 128-ої бригади розповів, чи готові наші бійці до контрнаступу

Про чергового військовослужбовця, контрактника із Вінниці, розповідає 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада – Закарпатський легіон.

Сергій, командир бойової машини, сержант. Він розповів свою думку щодо готовності ЗСУ до контрнаступу.

«Нам не можна залишатися на місці, ми мусимо вибивати ворога і йти вперед!»

– Я сам із Вінниці, в 128 бригаді служу за контрактом уже шостий рік. За цей час багато що бачив, тому можу порівнювати. Скажу так, що ООС – це, образно кажучи, дитячі ігри. Єдине, що можна було зробити з ворогом, – непомітно підійти до окопів і закидати гранатами або спровокувати на вогонь, виявити бойові точки й навалити туди з АГС. А зараз ми воюємо по-справжньому – із технікою, авіацією, ствольною й реактивною артилерією та іншою важкою зброєю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Тільки залишили позицію, а через хвилину її накрили вогнем росіяни…”, – військовий Закарпатської 128-ої бригади (ФОТО)

Чи готові наші бійці до контрнаступу?

Вважаю, що так. У нашому підрозділі всі хлопці досвідчені й перевірені, жоден не намагався ухилитися від бою, не скаржився, що страшно. Хоча страшно буває, і це нормально. Ми й зараз, коли випадає вільний час, тренуємося, відпрацьовуємо штурмові дії. Нам не можна залишатися на місці, якщо засядемо, буде те ж саме, що в 2016 – 2021. Треба йти вперед, і ми готові до цього!, – розповів Сергій.

Нагадаємо, що військові 128 бригади розповіли про будні на “нульовій” позиції (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*