Костел, голуби та абстрактні малюнки: в Мукачеві студенти та школярі розмальовують дамбу (ФОТО, ВІДЕО)

100 метрів стіни на березі Латориці розмальовують в Мукачеві. Про це повідомив керівник проєкту “Арт-дамба. Мукачівський антураж” Тиберій Йонаш. За його словами, стіну розмальовують 32 учні художніх шкіл та студенти вишів.

Костел Святого Мартина малює студентка академії мистецтв Богдана Габор. Каже: намалювали вже 4 роботи і працюють над п’ятою.

“Кожен обрав для себе якесь місце, і зробили площину декоративної композиції, — пояснила дівчина, — з неї все розробляли самі, і потім щось підрихтовував викладач. Щоб це було класно, гармонійно по кольорам, і так щоб воно було впізнавано. Мені захотілося виконати саме це (костел, — ред.), тому що для мукачівців це своє, рідне”.

Голубів намалював учень художньої школи «Ром-арт» Йосип Балог.

“Я би хотів цю картину показати всьому Мукачеву, адже краса дуже цінна, — сказав він. — Я хочу, щоб люди бачили, як можна любити тварин”.

Кожен студент має намалювати дві картини: один малюнок абстрактний, на другому студент має зобразити будь-яке місце Мукачева, каже керівник проєкту Тиберій Йонаш.

“Стараємося в мистецтво об’єднати дітей з різних шкіл, щоб вони навчали один одного, спілкувалися, це дуже важливо для мистецтва, — сказав Тиберій Йонаш. — Наша мета – прикрасити Мукачево і принести позитив людям”.

Закінчать розмальовувати 100 метрів дамби учасники проєкту 22 вересня.

Нагадаємо, що над муралом у Мукачеві завершили роботу (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*