У лікарні тіла померлих від COVID-19 лежать разом із живими пацієнтами (ВІДЕО)

Інфіковані коронавірусом вмирають від нестачі кисню, повідомляють волонтери, і їхні тіла по кілька годин лежать в одній палаті з живими.

У мережу потрапили моторошні фото з одеської лікарні, де вмирають пацієнти, тому що не вистачає кисню, а тіла мертвих по кілька годин лежать в одній палаті з живими. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

За інформацією ЗМІ, в п’ятій лікарні, куди звозять хворих і з підтвердженим коронавірусом, можна побачити черги з карет швидкої. Таке відбувається тут з ранку, людей привозять багато, півсотні щодоби госпіталізують. Але не можуть повноцінно і лікувати, і рятувати.

Саме в цій лікарні пацієнти зробили надзвичайні фото, які спричинили хвилю обурення в мережі. На фотографіях – тіла померлих пацієнтів у палатах і коридорах. Їх зняли батьки подружжя, яке зараз є пацієнтами цієї лікарні.

Фото дуже жахливі, зображені мертві люди, які померли від коронавірусу і померли не в реанімації, а просто у відділенні, куди їх доставили. Мене найбільше налякало те, що говорять про те, що система медицини у нас готова до пандемії. Я вам скажу – це брехня. На сьогодні цього немає”, – каже киянин Іван Кудрявський.

Іван каже, батьків госпіталізували, тому що вони задихалися. Необхідного для порятунку обладнання в лікарні не знайшлося, довелося терміново звертатися до волонтерів.

“Вони задихаються там, там не вистачає кисню, ми привозимо вже в стаціонар кисень. Я вчора пробивалася туди, я спокійна людина, але я кричала так, що думала, що у мене інсульт буде, щоб мене запустили в стаціонар, щоб я підключила пацієнтів до кисню, якого там не вистачає. Там вмирають люди”, – переконує керівник благодійного фонду Корпорація Монстрів Катерина Ножевников.

У лікарні не приховують, що фото справжні. Кажуть, минулого тижня тільки відкрилися як сортувальна медустанова, і за дві доби повністю заповнили нове коронавірусне відділення на 90 ліжок. Медперсоналу не вистачає, тому навіть мертвих не встигали забирати із загальної палати.

“Навантаження божевільне, є такі випадки, коли вмирають кілька пацієнтів, тому не завжди встигається це вчасно зробити, але вже робота налагоджується, і додаємо ми людей, додаємо ми персонал”, – переконує заступник директора з медичних питань лікарні №5 Людмила Бірюкова.

Щоб робота лікарень не зупинилася повністю, місто просить в області залучити медперсонал з районів. А ось що робити з нестачею місць, поки відповіді немає. В стаціонарах Одеси зараз можуть розмістити менше сотні пацієнтів. І постійно додають нові кисневі точки, але їх все ж вистачає не всім.

Нагадаємо, “Продав машину, врятував батьків”: Хто чим платить за лікування Covid-19.

Будь в курсі останніх новин!
Підпишись на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*