“Не мають совісті, людей труять”: закарпатці із жалем розповідають, як на них заробляють

Жителі регіону продовжують бити на сполох через ріст цін на продукти.

Останнім часом в Україні хоч ціни й дещо понизились на ряд продуктів, зокрема, овочів, дещо з товарів таки і далі рекордно злітає в ціні. Зокрема, ростуть ціни на м’ясо, молочну продукцію, рибу, консерви тощо. Наразі, здешевшала у ціні молода (рання) капуста. Її можна купити по 35 гривень. Про це пише ГК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Жінка та діти в реанімації”: На Закарпатті капітан поліції скоїв страшну трагедію (ФОТО)

Напередодні Великодня, головку білокачанної на ринках області і в магазинах можна було придбати від 85 гривень , а десь ціна була іще вищою – 95-100 грн. Такі ціни для багатьох покупців були, звісно, не із дешевих. Тож люди ранню капусту не поспішали брати галопом, як звісно і огірки. Їхня вартість на зелених базарах області напередодні Великодня зросла до 150 грн. за кілограм.

Зауважмо, наразі у регіоні огірки, помідори, цибуля та інша зелень, переважно тепличні, хоч і вирощені у регіоні. Також багато ранніх овочів імпортні, їх ціна ще дорожча.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Закарпаття — давня угорська земля”: Орбан зробив скандальну заяву

Але лякають пересічних покупців не так ціни на ранню городину, аніж вміст хімії в них. Люди побоюються купівлі ранніх овочів на базарах чи магазинах, адже у них – величезний букет небезпечних для здоров’я нітратів.

На відміну від овочів, ситуація із курячими яйцями  у закарпатських магазинах дещо неоднозначна. Один і той же продукт у різних торгових точках, відзначають краяни, істотно різниться в ціні. В одних магазинах їх можна вже зараз придбати доволі дешево – від 3,50 грн за штуку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найудачливіші знаки зодіаку у травні 2023 року: кому усміхнеться доля

Продавці відзначають, що це товар нового завозу. Водночас, у багатьох торгових точках продавці спекулюють на продажі цього товару та не спішать знижувати ціну. В ряді торгових точок ставлять націнки на яйця вище 6, 50 грн. за штуку й це дуже обурює покупців, адже різниця дуже велика.

-Опять двадцять п’ять. Анекдот з тими яйцями, – каже пенсіонерка пані Ірина Михайлівна.

– У трьох різних магазинах у нашому селі – ціни різні – 6,50, 7,00 і 3, 50 грн вартість за штуку. Мені, звісно, вигідно брати, де найдешевше, й беру за 3,50 грн. 20 яєць, на два тижні мені вистачає. А ті дорогі, золоті, хай самі їдять продавці. Не мають совісті. Як будуть бачити, що люди меньше у них купуватимуть, то ану чи не спустять ціну?, – з обуренням каже пенсіонерка.

– Деруть із людей сьому шкуру, на одних лиш яйцях так надурять, а як перебивають етикетки на різних продуктах. Товар, якому термін вже сходить, вони перебють просто дату і на тобі, їжте, людкове. Або акцію зроблять на той чи інший товар, який теж вже не першої свіжості, лем би швидше продати. І люди купуються на ті акції, бачать – дешеве, беруть. А скільки уже із такими товарами з акцією потруїлось людей, просто жах, – додає жінка.

– Пенсіонери залишають у магазинах останню копійку та раді тому, що дешевше. Магазини користуються людською довірою, наживаються на наших мізерних пенсіях, що ніяк не зростуть. Бізнес на людях на рівному місці. Товар для багатих, але не для нас.

Нагадаємо, що озвучено важливу інформацію для закарпатців, які виїхали за кордон.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*