“Закарпаття — давня угорська земля”: Орбан зробив скандальну заяву

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вирішив знову висловити свої претензії на українське Закарпаття.

Орбан в інтерв’ю радіо Kossuth назвав Закарпаття “давньою угорською землею”, але це вирізали з ефіру. Про це інформує угорське видання Media1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На дорозі в Закарпатті загинув молодий хлопець: що трапилось (ФОТО)

Коли під час інтерв’ю зайшла мова про війну в Україні, то Орбан почав говорити, що Угорщина зацікавлена в її закінченні, бо на фронті гинуть угорці з Закарпаття.

“Втрати українців – це наші втрати. (…) Там живуть і угорці, частина України – це давня угорська земля, яка тепер належить Україні, і угорці існують там як корінне населення”, – сказав Орбан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Озвучено важливу інформацію для закарпатців, які виїхали за кордон

Потім же прем’єр-міністр Угорщини вирішив пояснити, як угорці з’явилися на землях Закарпаття. За його словами, угорці нібито завжди жили там і це їхня батьківщина. Тому, за словами Орбана, Угорщина вмотивована зробити все для припинення війни, бо від неї страждають угорці Закарпаття.

Однак частину інтерв’ю про те, що “Закарпаття — давня угорська земля” було вирізано з остаточного запису, який було завантажено на YouTube.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вагнерівці” відступають із Бахмута: Жданов зробив неочікуваний прогноз щодо майбутніх дій Пригожина

У прес-службі Орбана “зникнення” частини інтервʼю назвали технічним збоєм. І сталося це саме під час тієї частини відео, яка стосується територіальної цілісності України.

Пізніше журналістка Ріта Беньо на офіційному сайті державного каналу MTVA виявила повну версію інтерв’ю, де і звучать слова прем’єра, що “він досі вважає Закарпаття — давньою угорською землею“.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомо, коли закінчиться навчальний процес у школах Закарпаття (ВІДЕО)

Нещодавно Віктор Орбан заявив у тому ж інтерв’ю, що «не може собі уявити» перемогу над ядерною державою, якою є росія.

Він назвав Угорщину «єдиною країною в Європі, яка відкрито підтримує мирну позицію». За словами Орбана, Угорщина найбільше зацікавлена у мирі та в успішній Україні.

Нагадаємо, що загинули два Герої із однієї ОТГ Закарпаття, яких розшукували понад півроку (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*