Одного поховали, іншого завтра, а ще один востаннє їде додому: Один з районів Закарпаття в жалобі (ФОТО)

Кровава війна забирає кращих синів України.

Закарпатський ДІАЛОГ вже інформував, що загинули два Герої із однієї ОТГ Закарпаття, яких розшукували понад півроку. Йдеться про Чігор Едуарда Олександровича та Гаврильцьо Василя Васильовича.

Обидва Герої загинули під час штурмових дій в Херсонській області 1 жовтня минулого року. Вони були віддані військовій присязі і мужньо виконали військовий обов’язок.

Сьогодні, 7 травня, Виноградівщина попрощалася та провела в останню путь Героя, який загинув, захищаючи рідну землю від ворога. Чігор Едуарда віддав своє життя за свободу і незалежність України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Супергерой із Закарпаття показав всю правду, що коїться на передовій (ФОТО, ВІДЕО)

Завтра Виноградівщина прощатиметься з воїном Гаврильо Василем. Для супроводу тіла Героя до рідного дому формується колона з автомобілів по вул.Тюльпанів у Виноградові.

Збір о 12:00 год. О 13:00 відбудеться церемонія прощання за адресою: с. Великі Комяти, вул. І. Франка, 15.О 14:00 відбудеться чин похорону в храмі Вознесіння Господнього, с. В. Комʼяти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобілізація в травні: кого відразу відправляють на фронт

Водночас, завтра, 8 травня, Виноградівщина зустрічатиме ще одного полеглого Героя. Йдеться про Пелехач Михайла Юрійовича, жителя села Веряця Королівської громади.

Близько 10.30 к.ч формується колона автомобілів біля кільця в селі Теково. Всіх бажаючих просимо створити “живий” коридор!

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглих Героїв.

Нагадаємо, що “Вагнерівці” відступають із Бахмута: Жданов зробив неочікуваний прогноз щодо майбутніх дій Пригожина.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*