Окупанти вкрали тварин із зоопарку в Херсоні

Росіяни вивезли до Криму тварин зоопарку Херсона, включаючи єнота, ламу, вовка, осла та білок.

Вже другий день українці обурюються черговим злочином росіян – крадіжкою тварин. Спочатку стало відомо, що вони викрали єнота, а пізніше повідомили, що військові РФ вкрали всіх тварин із зоопарку в Херсоні. Про це повідомив голова громадської організації UAnimals Олександр Тодорчук. З’ясувалося, що тварин із зоопарку Херсона викрало російське військове командування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стосується військових: на Закарпатті очікують від Верховної Ради важливого рішення

І у вивезенні тварин брав участь також директор кримського зоопарку Тайган Олег Зубков. 

Розпорядження вивезти тварин надав Володимир Сальдо ще 5 листопада. Українська сторона вже запропонувала обміняти викрадених тварин на полонених російських солдатів. Зокрема, російська поетеса Ганна Долгарьова написала, що “єдина добра новина” для окупантів у контексті відступу з Херсона полягає в тому, що її товариш “встиг вкрасти єнота з Херсонського зоопарку”.

Судячи з кадрів, опублікованих у мережі, йдеться про власника кримського зоопарку “Тайган” Олега Зубкова. На відео у його YouTube-каналі показано, як чоловік в Херсоні викрадає єнота.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’явилися знімки підводного човна Гітлера, на якому він міг відпливти в Аргентину (ФОТО)

За словами Зубкова, вивезти тварин із зоопарку попросила його окупаційна адміністрація Херсонської області. Спікер Одеської військової адміністрації Сергій Братчук зі свого боку повідомив, що українська сторона готова обміняти десятьох російських мобілізованих солдатів, які потрапили в полон, на викраденого єнота. 

“Не можу зрозуміти, навіщо російські окупанти вкрали українського єнота… Поверніть нашого українського єнота, ми вам десять чмобіків повернемо назад”, – сказав Братчук. 

Водночас рух UAnimals уточнив, що окупанти викрали з Херсонського зоопарку не лише єнота, а й інших тварин: “У Крим вони вивезли більшу частину колекції зоопарку: від лами та вовка до осла та білок”.

Нагадаємо, що прикордонники назвали умови, за яких випускатимуть чоловіків з України.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*