Парочка зайнялась сексом прямо на зупинці

Спочатку суд виніс вирок лише дівчині.

У Франківському районі Львова у лютому 2023 року пара зайнялась сексом на зупинці громадського транспорту. Спочатку суд за “хуліганство” покарав лише дівчину, це сталось через те, що хлопець не приходив на засідання. Про це йдеться у рішенні суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уникнути мобілізації через “раптову хворобу” відтепер не вдасться: ВЛК працюватимуть по-новому

Проте згодом стало відомо, що хлопця оштрафували на 51 гривню. З нього також мають стягнути в дохід держави судовий збір у розмірі 536 гривень 80 копійок.    

Суд визнав докази — протокол про адмінправопорушення та відеозапис із нагрудних камер поліцейських — достатніми. Суддя враховував характер правопорушення, неповнолітній вік правопорушника та ступінь його вини й визнав, що провина хлопця доведена повністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для всіх, хто виїхав за кордон: опубліковано важливе роз’яснення про гроші

“25 лютого о 22:18 у Львові по вул. Кульпарківська, 123 на зупинці громадського транспорту громадянин вчинив дії розпусного характеру, а саме, будучи оголеним нижче пояса, вступив у контакт (статеві зносини) з громадянкою, чим порушив громадський порядок, що стало проявом безсоромності та грубої непристойності”, — йдеться в рішенні суду.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів з дня її винесення до Львівського апеляційного суду.

Нагадаємо, що на Закарпатті молодий хлопець впав з високого мосту (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*