Перед КПП “Тиса” застрягло понад 250 вантажівок (ВІДЕО)

Збільшення кількості вантажівок до КПП “Тиса” спостерігають упродовж останнього тижня.

Як повідомила журналістам “Суспільне Закарпаття” речниця Чопського загону Ольга Трачук, в черзі від села Тийглаш до українсько-угорського кордону стоять 260 вантажівок.

Водії в чергах до КПП простоюють 3-5 днів. Проте деякі водії їдуть й поза чергою.

“Знаєте, якби це можна було назвати чергою, то було б чудово, — сказав Роман. — Але місцеві об’їжджають усіх. Як тільки ніч, то починають об’їжджати. А ти стоїш цілу ніч. Цієї ночі за шість годин ми проїхали буквально на дві машини. Минуло знову 6 годин — на три машини. Ніч стоїш, бо вночі об’їжджають. Я так само стояв від Тийглаша одразу за знаком. І ось яка ситуація за три доби. Вже четверта пішла”, — розповідає водій Роман Козак, який їде з Рівного до Італії.

Збільшення черг вантажівок на кордоні пов’язують із кількома причинами, розповідає речниця Чопського загону Ольга Трачук.

“Такий стан справ характерний для кінця року. Так спостерігалося і минулого року, і позаминулого. Це пов’язано з тим, що перевізники намагаються виконати всі свої угоди на поточний рік, поспішають завершити свої перевізні зобов’язання. І приблизно за одну годину ми можемо оформити від 8 до 14 вантажівок. Протягом останнього тижня накопичення транспорту то зростає, то спадає”, — пояснила Ольга Трачук.

За словами Ольги Трачук, обмежень у пропуску вантажівок на територію Угорщини наразі немає.

Нагадаємо, на Закарпатті з пострілами ловили громадянина Туреччини.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*