В магазинах Угорщини обмежили “час покупок” для літніх людей

Уряд Угорщини з вівторка запровадив нове правило відвідування магазинів та торгових центрів для літніх людей старших за 65 років. Як зазначається, це зроблено для їхнього захисту від інфікування.

Отже, з 9:00 до 11:00 у робочі дні та з 8:00 до 10:00 у вихідні дні лише літнім клієнтам дозволено робити покупки у магазинах, торгівельних центрах та навіть аптеках, інформує МукНет.

Люди похилого віку матимуть право робити покупки в будь-який інший час. Їм пропонується уникати переповнених закритих приміщень і, за можливості, просити своїх родичів або навіть представників муніципалітетів допомогти з покупками.

Обов’язкове використання масок на відкритому повітрі – це останній із низки заходів, що вступають в силу з 11 листопада в Угорщині. До них також входить комендантська година з 20:00 до 5:00 та перехід на онлайн-освіту для загальноосвітніх шкіл та університетів.

Ресторани наразі мають працювати лише на винос, крім їдалень на робочих місцях.

“Ці заходи будуть діяти до 11 грудня, але уряд збирається щосереди і може прийняти рішення про подальші обмежувальні заходи, якщо це здасться необхідним”, – повідомили в урядовій установі.

Нагадаємо, в Угорщині знову арештували українця, який перевозив нелегалів.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*