Під час кесаревого розтину померла 23-річна закарпатка: що відомо про трагедію

Трагедія трапилась 10 лютого у КНП ‘‘Тячівська районна лікарня’’.

Молоде подружжя Плиска Світлани та Миколи мешкало на Тячівщині у селі Вільхівці. Через півтора роки після одруження чекали свого первістка. 

Вагітність у 23-річної жінки пройшла повністю без проблем. Світлана з’являлася на всіх планових обстеженнях, відвідувала ультразвукову діагностику та ретельно дотримувалася всіх рекомендацій медиків, адже й сама мала медичну освіту.

Напередодні трагедії, вечері 9 лютого, Світлана відчула що пологи вже близько, тож разом із чоловіком Миколою відправились до лікарні. Подзвонивши акушерці у пологовому будинку 23-річну жінку оглянули, а її рідних відпустили додому, мовляв пологова діяльність може тривати й до ранку. 

Зі слів молодого вдівця, о 1-ій ночі він говорив з дружиною по-телефону. Тоді ще вона казала що все добре. Вже о 4:30 год. Світлана відчула гострі болі і зателефонувала лікарці, а та, прибула не через 10 хв., як обіцяла, а майже о 6-ій. За 40 хвилин жінка повідомила, що в неї буде кесарів розтин. 

Микола відразу ж відправився до медзакладу. Коли приїхав, здорова донька вагою 3 100 г. вже народилася. Щасливий батько чекав коли молода мама відійде від дії наркозу, та лікарі вийшли з операційної і сказали про трагедію.

Одразу ж у лікарні створили спецкомісію, яка вже найближчими днями оголосить результат свого службового обстеження. 

Для об’єктивного та неупередженого встановлення всіх причин смерті 23-річної породіллі було залучено патологоанатома обласної клінічної лікарні імені Новака. За його висновками, Світлана померла від тромбоемболії, гострої дихальної недостатності та передчасного відшарування плаценти.  

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*