Про переваги та недоліки iPhone 13 mini

iPhone 13 Mini вважається чудовим смартфоном. Хоч в нього і компактні розміри, цей телефон отримав доволі витривалу батарею. Ще не момент виходу багато хто з експертів зазначав, що саме цей гаджет має самий потужний у світі процесор. Тож, його можна спокійно використовувати для того, щоб робити фото, відео, спілкуватися в соціальних мережах та навіть знімати кіно в спеціальному режимі. Проте для перегляду серіалів, ігор цей телефон не дуже підходить, оскільки розміри в нього дійсно невеликі, хоча можна звикнути до всього. Тож кожен вже індивідуально вирішує, як саме та для чого він буде використовувати Айфон 13 Міні.

Переваги та недоліки моделі

Обсяг оперативної пам’яті складає всього 4 Гб. Якщо потрібно більше, то тоді вже слід дивитися, наприклад, на Айфон 13. В ньому 6 Гб. Але такий смартфон буде коштувати значно дорожче, як і інші покращені моделі, тож це потрібно враховувати, якщо є ліміт на бюджет. Якщо казати про пам’ять, яку можна використовувати для зберігання власної інформації, то є модель на 128, 256 та 512 Гб. Кожен обирає той варіант, який йому більше підходить за обсягом. На 1 Тб можна купити тільки Айфон 13 та покращені телефони з цієї ж лінійки. Таку кількість вільної пам’яті в iPhone 13 Mini виробник не пропонує. Тож це можна навіть назвати мінусом.

Продається гаджет в декількох кольорах. Запропоновані білий, чорний, синій, червоний, рожевий. Тож у кожного є можливість обрати те, що більше йому подобається.

Далі слід безпосередньо розглянути екран iPhone 13 Mini. Так, він невеликий, всього 5.4 дюйма, проте є плюси. Телефон зручний у використанні, компактний. Максимальна роздільна здатність – це 1080 на 2340. Це середній показник, якщо розглядати виключно клас преміум. Частота оновлення не перевищує 60 Гц. Це теж мінус, оскільки в тому ж Айфоні 13 вона вже складає 120 Гц, а за таку можливість потрібно буде значно переплатити. Тому багатьом залишається тільки відмовитися від такої характеристики та обирати більш бюджетний варіант.

Використав для створення гаджета виробник екран Super Retina XDR. В нього надвисока щільність пікселів. Тож фото, відео, текст виглядатимуть максимально чітко й це великий плюс. Якщо казати про автоматичну яскравість, то показник не перевищує 800 ніт. Експерти кажуть, що взагалі на практиці вони бачили максимум 788 ніт, проте це не критично. Якщо ж людина на цьому телефоні буде переглядати HDR контент, то тоді рівень підвищиться до 1200 ніт. Професіонали зазначають, що приблизно це на 30% більше, аніж виробник пропонував у минулому поколінні. Тож це точно можна виокремити, як перевагу.

Точність передачі кольору в цьому смартфоні дійсно вражає. Вона на висоті, оскільки спеціалістам нарешті вдалося досягти показника Delta-E 0.27. кажуть, що чим він нижче, тим набагато краще. Ще слід виокремити інтелектуальний функціонал True Tone. Ця технологія регулює колірну температуру дисплея, орієнтуючись на навколишнє світло. 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*