У Виноградові місцева влада приховує від населення підготовку до першої сесії нового скликання

В обласній раді активно обговорюються формати спільної роботи. У Виноградові – ні.

В Ужгороді схвалили проект бюджету-2021 і визначилися з датою першої сесії. У Мукачеві уже її провели, призначили секретаря, заступників і старост. У Закарпатській обласній раді вкотре скликана підготовча група з представників усіх політичних сил для узгодження форматів спільної роботи та вже напрацьований порядок денний сесії 7 грудня, – пише Голос Карпат.

Натомість підготовка до першої сесії оновленої Виноградівської міськради проходить по-старому – кулуарно. За поки непублічною інформацією, Виноградівська ТВК має намір скликати сесію 10 грудня. Залишилося менше тижня, однак керівництво Виноградівської міської ради досі не зібрало депутатів з різних політичних сил, щоб обговорити план роботи.

Публічну позицію про співпрацю у новій раді, відкритість та налаштованість на конструктив публічно продемонстрували 18 із 34 новообраних депутатів. Це сталося під час підписання Меморандуму 17 листопада у селі Перехрестя.

Однак наразі активно обговорюється інформація про намагання “висмикнути” підписантів з хиткої більшості. Доки це не вдалося, можна пояснити непублічність і прихованість дій керівництва Виноградівської міськради.

Нагадаємо, ”Ви маєте відповідати за свої дії”, – Петров про обшуки у КМКС на Закарпатті.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*