«Укрпошта» презентувала поштові марки, через які посварилася з Міноборони та Генштабом ЗСУ

У День українського добровольця компанія «Укрпошта» випустила поштові марки«Укрпошта» передумала вводити в обіг марки на честь ЗСУ до 23 лютого. Їх випустять у березні до Дня українського добровольця, присвячені Збройним силам. Через них компанія посварилася з Міністерством оборони та Генеральним штабом ЗСУ.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

«Марковий аркуш складається з 8 поштових марок. На марках представлені форми ракетних військ та артилерії, механізованих військ, військ протиповітряної оборони, гірської піхоти, танкових військ, армійської авіації, президентського полку та загальновійськова форма», — йдеться у повідомленні.

Марки вийдуть накладом у 20 тисяч примірників.​ Автором маркового аркуша виступив Олексій Бондаренко.​ Ціна аркуша становить 72 гривні.

  • Раніше стало відомо, що «Укрпошта» 23 лютого, в день створення радянської Червоної армії, планувала випустити тираж колекційних поштових марок на честь українських військових під назвою «Збройні сили України. Сухопутні війська».
  • Генеральний штаб ЗСУ та Міністерство оборони висловили протест «Укрпошті» та запропонували відтермінувати випуск марок на 14 березня — День добровольця.
  • Згодом директор поштового оператора Ігор Смілянський заявив, що дату 23 лютого обрали, щоб «затролити Росію».

Нагадаємо, Ахметов очолив рейтинг найбагатших українців.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*