АТ “Укрзалізниця” повідомила про відновлення міжнародного залізничного сполучення зі Словаччиною.
“Укрзалізниця” 1 липня відновила міжнародне залізничне сполучення зі Словаччиною”, — йдеться у повідомленні відомства.
Згідно з ним, це стало можливим завдяки домовленості української та словацької залізниць та у зв’язку з покращенням епідемічної ситуації. В “Укрзалізниці” пообіцяли надати деталі згодом.
Нагадуємо, на Закарпатті водій збив неповнолітню велосипедистку на переході

Додайте коментар