В Бахмут без підготовки та повістки в “Дії”: у Міноборони зробили важливу заяву

Російські загарбники просувають наратив про те, що українських мобілізованих одразу без підготовки відправляють в Бахмут. У Міноборони України спростували цей фейк.

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр. Вона наголосила, що мобілізованих, які не проходили військової служби, направляють до навчальних центрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленский назвав поворотний момент у війні проти Росії

Маляр зазначила, що через масштабну війну підготовка рядового й сержантського складу відбувається за скороченими термінами, але без зниження якості навчання.

Зверніть увагу! Якщо вас без навичок володіння зброєю та підготовки направили на передній край, ви маєте повідомити про це на телефони гарячої лінії. Для цього потрібно назвати ім’я та прізвище мобілізованої особи й номер військової частини, в яку направили, та який ТЦК СП відправив. Номери гарячої лінії Міністерства оборони:
0-800-500-410,
0-800-500-442,
044-454-44-99

Крім того, треба знати, що мобілізованих направляють на різні напрямки, а не лише в Бахмут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ВР аносували День миру

Є чимало тилових військових частин у різних регіонах України, завдання яких наближати нашу перемогу. Спектр широкий – від навчальних закладів і підрозділів, до баз, складів та арсеналів, сюди ж можна додати ремонтні частини, частини зв’язку і кібероборони,
– розповіла Ганна Маляр.

У цьому контексті вона згадала про аеродроми, шпиталі та автобази, де теж необхідна цілодобова їх охорона і оборона. І на такі посади також відбувається мобілізація.

Нагадаємо, що росіяни обстріляли Нью-Йорк: пошкодили будинки та дорогу (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*