Відкритий чемпіонат області з боксу відбувся у Іршаві

У Іршаві проведено Відкритий турнір з боксу серед школярів присвячений 25-й річниці Конституції України. Про це повідомляє Іршавська міська рада.

До Іршави приїхали спортсмени з різних куточків області та України: Іршава, Мукачево, Ужгород, Берегово, Хуст, Свалява, Чоп, Виноградів, Тячів та Тячівського району, Київ, Рівне, Івано-Франківськ та Івано-Франківської області, повідомляють у Іршавській міській раді.

Головним суддею змагань став Роберт Юрош, головний секретар змагань Андрій Мошков, склад суддів «Федерація боксу Закарпатської області».

Як зазначають у міськраді, ті глядачі, які були присутні на змаганнях отримали задоволення від боксерських поєдинків: були виграні і по очках і по нокаутах, перемоги технічним нокаутом, а переможний список наших спортсменів виглядає так:

І-місця

Пелешкей Павло

Матіко Василь

Добра Михайло

ІІ-місця

Ковач Іван

Палош Віктор

Попович Олександр

Станко Олександр

ІІІ-місця

Лабик Кирил

Чепа Андрій

Дорогі Дмитро

Кампо Анатолій

Юріна Андрій

Чемпіонат області посів ІІ – місце до 91кг – Попович Іван.

Нагадуємо, Україна сенсаційно виходить в 1/4 чемпіонату Європи

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*