Воїн із Закарпаття з «Ігли» підбив новітній російський вертоліт «Ка-52» вартістю $16 млн (ФОТО)

Після успішного пострілу Євгена- оператора ПЗРК 128-ої бригади, російська авіація працювала дуже обережно.

Євген за два з половиною місяці до вторгнення росії я звільнився зі строкової служби в ЗСУ, проте вже в перший день війни, 24 лютого, прийшов у військкомат та отримав направлення в 128 бригаду й став оператором ПЗРК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Тільки залишили позицію, а через хвилину її накрили вогнем росіяни…”, – військовий Закарпатської 128-ої бригади (ФОТО)

“Того дня після чергового обстрілу я сидів у бліндажі, коли почув вигук: «Повітря! Вертушки!» Вибігаю з «Іглою» і бачу, вишикувалися в одну лінію на віддалі близько двох кілометрів від нас – «Мі-8» посередині, «Ка-52» по боках. Вони готувалися відкрити вогонь по наших позиціях, але я перший захопив ціль – крайній «Ка-52» – і зробив пуск. Як тільки пролунав постріл, вертольоти розлетілися, однак ракета вже захопила ціль і влучила”, — розповідає Євген.

Підбитий «Ка-52» перевернувся в повітрі догори пузом і зі шлейфом диму відлетів за посадку. А через дві хвилини звідти повалив густий стовп чорного диму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові 128 бригади розповіли про будні на “нульовій” позиції (ФОТО)

“Втратити «Ка-52» дуже дорого, вертоліт коштує понад 16 мільйонів доларів, тому після цього російська авіація працювала дуже обережно. Зате посилилися артилерійські, мінометні й танкові обстріли”, — додає оператор ПЗРК.

На сторінці 128 ОГШ бригади опублікували фото шматків обшивки збитого закарпатцем новітнього російського «Ка-52.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 128 Закарпатська бригада ліквідувала чергового російського офіцера (ФОТО 18+)

Нагадаємо, що військовий Закарпатської 128-ої бригади за день знищив шість броньованих одиниць російської техніки.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*