Завершився 2 раунд переговорів між Україною та Росією: подробиці

У четвер, 3 березня, завершився другий раунд українсько-російських переговорів. Михайло Подоляк підбив їхні підсумки.

Перший раунд переговорів відбувся 28 лютого. Українська делегація не отримала результатів, на які розраховувала і в другому раунді, тому продовжить діалог у третьому раунді переговорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У владі РФ паніка, еліта вивозить рідних з країни – розвідка

“На превеликий жаль, ми не отримали тих результатів, на які розраховували. І єдине, що я можу сказати: обговорили досить детально гуманітарний аспект, тому що досить багато міст зараз перебувають в оточенні, там драматична ситуація з продуктами харчування, медикаментами, можливістю евакуації”, – заявив він.

Третій раунд російсько-українських переговорів планується провести у максимально короткі терміни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україну зайшли білоруські війська

Єдине, сторони досягли порозуміння про спільне забезпечення гуманітарних коридорів для евакуації мирного цивільного населення, а також доставки медикаментів та продуктів харчування до місць найжорстокіших боїв з можливістю тимчасового припинення вогню на період, коли здійснюватиметься евакуація в секторах, де вона проводиться.

“Тобто не скрізь, а лише в місцях, де будуть власне найгуманітарніші коридори, можливо, буде припинення вогню на час проведення евакуації”, – наголосив Подоляк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії на четвертий день війни визнали втрати в Україні (ФОТО)

З цією метою найближчим часом будуть організовані спеціальні канали зв’язку та взаємодії та будуть сформовані відповідні логістичні процедури.

Нагадаємо, що в’язнів з українських тюрем звільняють для участі у війні.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*