
Випадки порушення проведення мобілізації фіксують в Україні як з боку громадян, так і з боку працівників територіальних центрів комплектування.
Про найпоширеніші порушення під час Вручення повісток на Закарпатті в інформаційному ефірі “Суспільне. Спротив” розповів юрист Юрій Танасійчук.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вручення повісток до військкомату: правила та права призовника
“Часто працівники центру комплектації жаліються на агресивну поведінку, на те, що на них спускають собак, якщо це приватне подвір’я. В багатьох випадках є так званий особистий фактор осіб, які входять в конфлікт і він є детонатором вчинення протиправних дій”, — розповів журналісту “Суспільне Ужгород” Юрій Танасійчук.
Якщо щодо вас чи близької вам людини працівники ТЦК вчиняють протиправні дії, — звертайтеся до правоохоронних органів.
Юрист Юрій Танасійчук, що вручення повісток на Закарпатті та мобілізація заради мобілізації перемоги нам не принесе. Якщо ми будем наповнювати лише статистику, відкинемо питання якості, фаховості, питання добровільної згоди і розуміння того, куди людина піде і яку вона принесе користь у війні. Якщо це недокомунікувати, ефективність такої мобілізації, якщо не рівна нулю, то близька до нуля.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Заході України — облави з повістками: на блокпостах і вулицях масово зупиняють авто, роздають їх і перехожим, — ЗМІ
“Бої — вагома частина ведення військових дій, але не менш вагома робота в тиловому забезпеченні. Це — робота спеціалістів з серверами, технікою, ремонтних бригад, кухарів, водіїв. На кожній цих позицій терцентри проводять комплектації. Дуже важливо розуміти, щоб на позиції з активними бойовими діями мінімізувати потрапляння людей, в яких є фобії до зброї, крові. До речей, які можуть ставити під загрозу роботу цілого підрозділу. Залежність, наркоманія, алкоголізм також впливають на ведення бойових дій”, — додав юрист.
Нагадаємо, що війна забрала життя ще одного Героя із Закарпаття (ФОТО).
Додайте коментар