Стало відомо, коли Німеччина передасть Україні перші танки Leopard

Про терміни передачі Україні перших танків Leopard оголосив новий міністр оборони ФРН Борис Пісторіус.

Німеччина може надати Україні перші бойові танки Leopard приблизно через три місяці. При цьому він наголосив, що Бундесвер “дуже швидко” почне навчання українських солдатів роботі на танку і уточнення маршрутів постачань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вручення повісток до військкомату: правила та права призовника

Пісторіус назвав рішення про постачання бойових танків “історичним”, адже його скоординували на міжнародному рівні, а також тому, що це сталося у вкрай вибухонебезпечній ситуації в Україні.

“Це потенційно важлива “зміна правил гри” в цій війні або на цьому етапі війни”, – заявив Пісторіус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Заході України — облави з повістками: на блокпостах і вулицях масово зупиняють авто, роздають їх і перехожим, — ЗМІ

Міністр оголосив, що на першому етапі Німеччина надасть відносно нові танки Leopard зі складу Бундесверу. На другому етапі зі старих Leopard сформують  другий батальйон. Як зазначив Пісторіус, це “займе трохи більше часу”. Німеччина працюватиме над можливістю здійснити постачання якомога швидше.

“Ми не станемо партією війни. Рішення про такі речі ніколи не може бути дуже приємним – воно є необхідним”, – зазначив Пісторіус, коментуючи передачу Україні бойових танків.

Нагадаємо, що закарпатців попередили про небезпеку.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*