Загроза нападу з боку Білорусі: відомо, що відбувається на кордоні

Українські військові моніторять ситуацію на кордоні.

Голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко розповів, що станом на 6 листопада ситуація на українсько-білоруському кордоні спокійна.  Про ситуацію з боку Білорусі він написав на своєму телеграм-каналі. 

“Волиняни, ситуація на українсько-білоруському кордоні спокійна та без змін. Кордон не порушений. Військові безупинно моніторять обстановку. Загрози з того боку кордону не спостерігається. Довіряйте лише офіційним джерелам інформації”, – написав голова Волинської ОВА. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На полігонах у Білорусі помітили намети з військовими РФ – ЗМІ (ФОТО)

24 лютого Росія почала повномасштабний наступ на територію України. Російські військові з боку Білорусі рушили на Київ, щоб повалити законну владу та встановити в Україні маріонетковий режим. У квітні українські захисники вибили російських окупантів з північних областей України. 

Проте і досі існує загроза нападу на Україну з боку Білорусі, куди зараз активно звозять російських мобілізованих. 

6 листопада український військовий Валерій Маркус заявив, що жителям Волинської та Рівненської областей, які межують з Білоруссю, краще на деякий час виїхати у безпечніші місця. Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль одразу повідомив, що ситуація на кордоні безпечна. 

Нагадаємо, що на т.о. Херсонщині окупанти публічно стратили медсестру – ЗМІ (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*