Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що 29 липня чоловік пішов в гори по ягоди і зник.
Мешканець села Майдан Хустського району ще 29 липня пішов по ягоди в район урочища «Озерне», що неподалік села Лопушне, і не повернувся. Про його зникнення рідні повідомили рятувальників та поліцію, які почали пошуки.
Мертве тіло чоловіка виявили у підніжжі гори Озерна з явними ознаками ураження блискавкою.
ЕКСКЛЮЗИВ
Нагадаємо, закарпатка поскаржилася на роботу лікаря, соцмережі шоковані (ФОТО 18+).

Додайте коментар